CLEMENTONI СЛОЖУВАЛКА УЧИМЕ БРОЈКИ

Игра што ја стимулира перцепцијата на детето и вештините на здружението, истовремено учејќи ги првите поими од областа на математичката. Сетот содржи: 10 илустрирани картички, 10 чипови на броеви, илустративни упатства со предлози за игри.
3+ години

460 ден

Опис

18 x 23 x 7 cm

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.