CLEMENTONI Baby Radio Радио со светлосни и звучни ефекти

Радио со светлосни и звучни ефекти во 4 различни стилови поп,рок, рап и релаксирачка мелодија .

6*15*20cm

990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.