CLEMENTONI Octo Park Играчка за капење

Octo Park  е играчка за капење која во моментот штом се наполни со вода го прикажува својот WOW ефект, нуди можност за странично закачување на плочките или пак кадата.

11*31*22cm

1,390 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.