CLEMENTONI Pete The Puppy Меко Кученце

Pete е изработено од мек плиш плус кебенце со различни текстури.

11*31.5*20cm

1,330 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.