CLEMENTONI 24 Soft blocks set 24 Меки коцки во торба

Транспарентната торбичка содржи 24 шарени меки коцки на Clementoni, дизајнирани да им овозможат на децата на возраст од 6-18 месеци, да играат безбедно.  Меки и лесно миризливи тие се совршени за развој на чувството и за стимулирање на видот, допирот, вниманието и, исто така, набљудувачкиот капацитет.  Направени со нетоксичен и материјал за перење. Ја поддржуваат детската фантазија и креативност.

 

Меки и лесно миризливи

6м-18 м

13 x 20.5 x 26.5 см

454 гр

1,190 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.