CLEMENTONI 48 МЕКИ КОЦКИ ВО ТОРБА

Возраст од 6м до 36 м

Бебе Клеми 48 шарени коцки, дизајнирани да им овозможат на децата, на возраст од 6-18 месеци, да си играат безбедно. Меки и лесни, миризливи, тие се совршени за развој на сетилата и за стимулирање на видот, допирот, вниманието и набудувањето. Ја развиваат детската фантазија и креативност. Сите коцки Бебе Клеми се направени во Италија.

2,200 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.