CLEMENTONI Archeofun Prehistoric Piranha Флуросцентна пирана

767 ден

Опис

Копајте како вистински палеонтолог и пронајдете ги фосилните остатоци од многу стравуваната праисториска Пирана.Пакетот вклучува чекан и глето, за да можете да станете вистински палеонтолог! Свети во мрак.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.