CLEMENTONI ArcheofunT Rex & Triceratops Флуросцентни диносауруси

Флуросцентни диносауруси

7г+

1,190 ден

Опис

Задоволете ја вашата љубопитност со тоа што ќе набљудувате сјај во темниот скелет на овие моќни  диносауруси!Пакетот вклучува чекан и глето, за да можете да станете вистински палеонтолог!

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.