Clementoni Baby 24 Меки Големи Коцки во Кутија

  • Кутија со 24 големи и меки коцки наменети за безбедна игра на деца од 6-18 месеци.
  • Супер меки и со пријатен мирис наменети за развој на сензорните сетила како, вид и допир, но и концентрацијата и способоноста за забележување.
  • Направени од нетоксични материјали, со мирис на ванила. Можат да се мијат, лесни се за ракување и се во функција на развој на креативноста и фантазијата.
  • Произведено во Италија
  • Димензии – 39,6 * 27,8 * 6 цм.

6-36 мес

1,190 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.