CLEMENTONI Baby Butterfly Rattle Tропалка преперутка

Нежна тропалка во форма на пеперутка со сини крилја, кои се движи напред и назад. Стомакот на пеперутката е полн со разнобојни топчиња кои, тресејќи ги, испуштаат звук што го привлекува вниманието на детето . Рачката е направена од мека пластика што ја прави играчката погодна за гризење во периодот кога на вашето бебе му растат заби .

3м+

368 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.