CLEMENTONI Baby Car Mickey Mouse Бебешка кола со далечински управувач

Симпатично возило  управувано од Mickey Mouse со инфрацрфен далечински управувач . Mickey Mouse се движи лево и десно а автомобилот се движи во две насоки .

Имитира забавни звуци и музика

Обоено и отпорна пластика

12м-36 м

22.5 x 17 x 12.5 см

458 гр

1,888 ден

Опис

 

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.