CLEMENTONI Baby Cat Wagon with Blocks Маче количка со гумени коцки

Вагонот од Clementoni е играчка во форма на мачка со 18 коцки кои се погодни за деца од рана возраст. Мачката служи и како кутија за складирање на коцките. Меките гумени коцки се направени од висококвалитетен, нетоксичен материјал со пријатен мирис на ванила. Тие можат лесно да се редат за да создадат форми од вашата фантазија. Коцките се лесни за чистење и може дури да се мијат во машина за миење садови. Оваа играчка за возење е одлична алатка за развој на фини моторни вештини на вашето дете, логика, просторна перцепција и способности за препознавање на бојата.

6м-18 м

1,770 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.