CLEMENTONI Baby Easy Peasy Travel Mobile Играчка вртелешка

  • Мека шарена вртелешка погодна за дома или пак во движење, поставена на количка, транспортер или пак во вашето возило.
  • Додатоци во весели бои изработени од високо-квалитетни материјали кои шушкаат и предизвикуваат звуци кои ќе го птивлечат вниманието на детето.
  • Со практична голема штишка за закачување може да го поставите безмалку секаде.
  • Контрастните бои и малото огледалце ќе придонесат за стимулација на видот, додека звуците ќе го стимулираат слухот.
  • Шушкавите меки материјали ќе предизвикаат желба за допир и развој на моториката кај децата.
  • Димензии – 25 х 25 х 10 цм.

1,690 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.