CLEMENTONI BABY Интерактивно кученце Чарли

Clementoni Baby Кученце на влечење “Charlie Pull Along Dog” 

  • Неодоливо мало кученце кое ќе стане најверен пријател за играње на вашето дете.
  • Кученцето при повлекување навистина се движи со детето благодарение на подвижните ножиња.
  • Паралелно со движењето кученцето емитира забавни звучни ефекти
  • Позитвивно влијание на сетилата за перцепција, кординацијата и имагинацијата
  • Димензии -12*26*21 цм; 499 гр

Возраст: 12 – 36 месеци

1,382 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.