CLEMENTONI Baby Mickey Garage Interactive Забавна гаража

Гаражата е електронска и интерактивна со два автомобили бебе Mickey и Мinnie Baby вклучени во кутијата .Со забавни светлосни и звучни ефекти. Со многу механички активности,лифтот се спушта нагоре и надолу, а нивото се крева за да можат  автомобилите да влезат и излезат од гаражата.

10м+

2,360 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.