CLEMENTONI Baby Mickey Soft Activity Ball Мека интерактивна топка

Мека топка во боја со многу забавни звучни ефекти активирани од движење.Стимулира рачни вештини и координација, помагајќи го визуелниот и аудитивниот развој и препознавањето. Лесна за одржување благодарение на отстранливиот внатрешен модул .

3м-24 м

210 гр

1,180 ден

Опис

 

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.