CLEMENTONI Baby Mickey Stacking cups Бебешки чашки за редење

Чашките за редење на Mickey Mouse му помагаат на детето да ги развие концептите на димензија,избор и рамнотежа низ игра и забава.

Кутијата содржи 4 чашки за редење со еден врв .

 

6м-36 м

15 x 22 x 15 см

281 гр

 

767 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.