CLEMENTONI Baby Microphone Микрофон

Овој забавен микрофон ќе ги води децата додека ги имаат своите први обиди за пеење.
Се одликува со LED светло, 2 копчиња во боја, многу мелодии и забавни звучни ефекти.Притиснете го наменскиот клуч за да го засилите звукот на вашиот глас исто како вистински микрофон .Светлината се засилува кога ќе препознае повисок тон на глас!

10м-36 м

708 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.