CLEMENTONI Baby Minnie Early Learning Кадифена играчка

Бебе Minnie e кадифенa играчка со многу активности за стимулирање на мануелни вештини кај малите деца!Активностите на играчкака од кадифе за бебиња Minnie им помагаат на децата да ги развијат своите рачни и сензорни вештини.Секоја активност им овозможува на децата да научат делови од телото и да ја подобрат умешноста проверувајќи ја грешката и да ги исполнат своите вештини.

12м +

1,619 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.