CLEMENTONI Baby Minnie Happy Park Table Масичка со меки коцки и карактери

Масичката со меки коцки стимулира рачни вештини и им помага на децата да учат преку игра и забава.Совршена за сензорни истражувања – многу светли бои за стимулирање на визуелна перцепција, внимание и вештини за набудување и сортирање.Мека и безбедна за игра.Материјалот од кои е направена е лесен за одржување, нетоксичн и благо парфемиран

10м +

53 x 38 x 14 см

2,714 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.