CLEMENTONI Baby Minnie Soft Activity Ball Мека интерактивна топка

Мека шарена топка со многу забавни ефекти на звуци кои се активираат со движење . Лесна за одржување благодарение на отстранливиот електронски модул .

Стимулира правилни вештини и координација

3м-24 м

210 гр

1,121 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.