CLEMENTONI Baby Owl Rattle Тропалка був

Забавена и пријателска играчка во облик на був со многу механички активности и меки пластични делови, совршени за гризење во периодот кога му растат заби на вашето бебе.Кога е вклучена, флексибилното тело на бувот прави звук што ја стимулира перцепцијата на слухот кај бебињата.

3м +

368 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.