Clementoni Baby Smartphone Бебешки смартфон

ПРВИ АКТИВНОСТИ Забавен смартфон со електронски разговори што има светла екран и многу интерактивни икони. Со многу звучни ефекти за да ги научите различните животински звуци. Стимулира рачни вештини, вид и слух. Со 4 големи светли копчиња поставени на екранот и големо музичко копче поставено на основата.

Возраст  6-36месеци

814 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.