CLEMENTONI Baby Sweet Animals Farm Фарма со животни

Симпатичен сет наменет за бебиња . Претставен е светот на животните во фармата
составен од 3 пара мајки и бебиња , 6 меки коцки и илустрирана книга, што даваат простор да се измислат безброј слатки приказни за фарма.  Стимулира рачни вештини, имагинација и емоционален развој.

6м-18 м

 

1,003 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.