CLEMENTONI Butterfly Beauty Set Сет огледало и шминки

Сет Огледало и шминки

6г +

2,242 ден

Опис

Овој фантастичен комплет за шминка 4-во-1 содржи сè што ви треба секогаш да изгледате совршено: шминка, боја на коса и лак за нокти за тој тотално совршен изглед на Crazy Chic.
Сенка за очи и сјај на усните во светли бои совршени за секоја пригода! Лак, украси и додатоци за вистински модерни нокти.
Развива рачна умешност и креативност.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.