CLEMENTONI Car Tiger with blocks Тигар количка со гумени коцки

Забавен сет од 18 меки коцки со симпатична количка тигар, кој му дозволува на бебето да истражува вештини за рано градење и редење. Тигарот има отворен капак за влечење и простор за играње на грбот за редење на коцките. Коцките се чуваат под просторот за играње за лесно чистење. Коцките на Clementoni се најбезбедни за младите бебиња, тие можат да играат, да ги џвакаат или да ги нагмечуваат коцките со целосна безбедност. Clementoni коцките се меки, шарени, можат да се перат и не се токсични.

6м-18 м

1,770 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.