Clementoni Clemmy Plus 60 Меки Коцки во Торба

  • Торба со 60 меки шарени коцки со пријатен мирис
  • Лесни и безбедни благодарение на мекоста
  • Изработени од безбедни, нетоксични материјали и со можност да се мијат
  • Одлично за развој на сензорните сетила, концентрација, моториката и способноста за набљудување и селекција
  • Димензии – 14,00 x 25,00 x 32,00 cm

18+ мес

1,390 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.