CLEMENTONI Crazy about bracelets Сет Алки Направи сам

Сет Алки Направи сам

7г +

1,357 ден

Опис

Практичен работен план со вградена рамка за создавање оригинални и шарени нараквици за пријателство.
Играта вклучува мониста и обоени нишки за создавање убави креации.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.