Clementoni Crazy Chic Ателиер за Накит 7+год.

  • Навистина специјално коферче со сите неопходни додатоци наменети за дизајнери во подем, за креација на модерен дизајнерски накит.
  • Сетот содржи се што е потребно за создавање на неверојатни креации од накит.
  • Практично коферче за да можете секогаш и секаде да го носите со себе својот накит.
  • Придонесува за унапредување на координацијата на рацете, креативноста и имагинацијата.
  • Димензии – 8.6 х 37 х 28,10 цм.
  • Произведено во Италија.

https://youtu.be/46_L4o2DwhA

1,590 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.