Clementoni Crazy Chic Ланчиња Desire Charms 7+год

  • Забавен креативен сет за креирање на прекрасни ланчиња во кои може да ги чуивате своите најголеми желби и тајни.
  • Сетот содржи два плстични приврзока со рамки за украсување и други додатоци за креирање на најубави ланчиња
  • Искористете ги малите додатоци за уникатно украсување на вашите ланчиња. Сортирајте ги во специјален сад со поделоци.
  • Димензии 6*18*18 цм.

 

790 ден

Опис

Повеќе за Crazy Chic  на YouTube видеото подолу:

https://youtu.be/IrM0VJi5ZiA

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.