CLEMENTONI CREA IDEA SEQUIN LAB CRAFT KIT Направи светки

Возраст: 8г+

945 ден

Опис

Оригинална и креативна лабораторија која ќе ја стимулира имагинацијата и ќе ги направи вашите креации сјајни!

Голем број самолепливи холографски чаршави во светли бои, плус 4 мали јазичиња за да направат сјајни sequins во оригинални форми.

Развива занаетчиски вештини и имагинација за мали девојчиња.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.