CLEMENTONI Dino Fun Park Plus Play Set Забавен парк со диносауруси

Праисториски свет создаден да ги забавува најмладите.Ова сценарио на „Јура“ ќе ги забавува малите благодарение на 3те убави диносауруси.
Благодарение на електронскиот модул кој испушта стихови и смешни звуци, овој забавен интерактивен сет за игра стимулира и поддржува развој на рачни вештини, визуелна перцепција, имагинација и креативност на децата.

18м +

1,888 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.