CLEMENTONI Disney Baby Activity Train Интерактивен воз

Овој забавен возен и поврзлив воз ќе им понуди на децата бесконечни часови на игра со многу механички активности.Подвижни делови, ролери и запчаници специјално дизајнирани за да го поттикнат развојот на мануелните вештини на малите деца и нивното разбирање преку игра и забава.

 

10м +

885 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.