Clementoni Disney Frozen2 Кристален Накит Crystal Jewellery

 

  • Со овој уникатен и светкав сет на лесен и забавен начин ќе изработите прекрасен накит и скапоцени камења кои ќе бидат достојни за изгледот на една принцеза.
  • Сетот содржи се потребно за да креирате прекрасни кристали кои може да ги искористите за изработка на приврзоци и друг гламурозен накит.
  • Сетот содржи: пластични епрувети со затворач, ракавици, пинцета, спатула, кесички со алуминиум калиум фосфат, пластицни приврзоци, мерица, сатенска трака во боја, стикери и илустрирано упатство.
  • Произведено во Италија.
  • Димензии на кутијата – 4,7 х 29 х 22,5цм.

8+год

990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.