CLEMENTONI Disney Press & Go Disney колички за играње

Притиснете го копчето на покривот и тргнете!

Стимулира развивање на  рачни вештини кај децата

4 различни модели

12+

421 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.