CLEMENTONI Electronic Keys Teether Toy with Light and Sounds Тропалка со електрични клучеви

Електронска музичка играчка клучна при растот на забите на бебето.
3 клуча во едно,секој клуч има различна активност.

3м +

826 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.