CLEMENTONI Fun Vehicles Hide and Stack Забавни колички за играње

 

4 пријателски возила: автобус, камион, автомобил и моторцикл со кои детето може да си игра и да ги истражува

Стимулира рачни вештини и координација на рака и око и визуелна перцепција

6м-36 м

767 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.