НА ПОПУСТ 12%

CLEMENTONI Happy Park Table Масичка со меки коцки

Масичката со меки градежни коцки стимулира рачни вештини и им помага на децата да учат низ игра. Совршени за сензорни истражувања – многу светли бои за стимулирање на визуелна перцепција, внимание и вештини за набудување и сортирање

Мека и безбедна – Материјалот е лесен за одржување, нетоксични и парфимирани

10м +

53 x 38 x 13.5 см

 

2,190 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.