CLEMENTONI Harry Potter LED Табла за скицирање

Табла за скицирање на мистичниот свет на Harry Potter.

Елементи вклучени во сетот: бели листови, боички, цртежи.

Подлогата е осветлена со LED светло.

45*7*31cm

 

1,890 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.