CLEMENTONI ИНТЕРАКТИВЕН ГОЛ WORLD CUP WINNER

Возраст 18+ месеци

Фантастична  гол мрежа опремена како центар за активности за разговор со 4 мултифункционални копчиња! Голот на стрелките и резултатот ги брои преку бројот на постигнати голови , одличен е додека го подучувате вашето дете со првите букви, броеви од 1 до 5 и носивост на нови зборови! Има многу механички активности кои ќе ја стимулираат рачната умешност на вашето дете. Трофејот и запчаниците всушност се вртат!

2,990 ден

Опис

Димензии  14,40см x 58,30см x 46,50 см

Произведено во Италија

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.