CLEMENTONI ИНТЕРАКТИВНА МАСИЧКА ПАРК

Богата интерактивна електронска масичка парк која содржи многу активности: Има светла и звуци, палети кои се вртат и знаци кои се движат кога ќе се притиснат копчињата. Стимулира рачни вештини, визуелна перцепција и препознавање на врската причина-последица.

Возраст 12+ месеци

2,247 ден

Опис

Димензии 12,50см x 58,00см x 44,00 см

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.