CLEMENTONI ЛАБОРАТОРИЈА ЗА САПУНИЦА- МЕУРЧИЊА

Фантастична лабораторија за создавање и играње со меурчиња од сапуница!
Со специјалната машина за правење меурчиња, можете да се забавувате правејќи огромни и мали меурчиња од сапуница да летаат низ воздухот!
Комплетот содржи и специјални инструменти и рецепт за најдобри решенија за меурчиња за правење големи, силни меурчиња!

1,355 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.