CLEMENTONI Lights and Sound Off-Road Vehicle Сафари автомобил

Фантастичен интерактивен џип што ги забавува децата со многу забавни звучни ефекти и светла.
Децата ќе се забавуваат со стрелање од автомобилот благодарение на класичниот механизам за повлекување.Има интерактивно копче, кое имитира реални звучни ефекти и светла што навистина трепкаат!Стимулира визуелна и перцепција за слух .

1г-4 г

885 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.