CLEMENTONI Lights and Sound Police Car Полициски автомобил

Интерактивен полициски автомобил кој ги забавува децата со многу забавни звучни ефекти и светла.Децата можат да го движат автомобилот благодарение на механизмот за повлекување.
Со интерактивно копче,се вклучуваат реални звучни ефекти и сирена што навистина трепка исто како во вистински полициски автомобил!Стимулира визуелна и перцепција за слух кај децата

1г-4 г

885 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.