CLEMENTONI Mirror Rattle Детско интерактивно електронско огледало

Пријателско и интерактивно огледало што навистина ја рефлектира сликата на детето со музика и звуци. Кога рачката на огледалото е вклучена, таа е имитира забавни звуци. Електронското огледало е комплетно со две интерактивни копчиња во форма на пеперутка и цвет.

10м-36 м

572 гр

708 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.