CLEMENTONI МОЈАТА ПРВА ХЕМИСКА ЛАБОРАТОРИЈА

Модерна лабораторија за хемија во која може да се извршат повеќе од 80 безбедни и забавни активности, благодарение на илустрираниот прирачник и богат сет на научни алатки.
Соберете ја сложувалката на периодичниот систем и откријте повеќе информации за хемиските елементи!

возраст 8+

1,405 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.