НА ПОПУСТ 18%

Clementoni My First Microscop Мојот прв микроскоп

Вистински микроскоп преносен и лесен за употреба, совршен за набудување на предмети околу вас. Воведување во опсеравција на деталите и научни експерименти: тој го зголемува објектот 300 пати.

Научна лабораторија за мали научници!

8+

1,590 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.