CLEMENTONI My Soft World Farm Фарма со меки коцки и карактери

Одлична фарма со меки коцки и карактери. Идеално за стимулирање на рачни вештини, имагинација, креативност кај децата. Меки и безбедни за игра. Вашето дете може да  да си игра, џвака или да ги нагмечува коцките со целосна безбедност.   Разнобојни коцки што можат да се постават или склопат заедно за да направат најразлични нови и убави форми.

6м-18 м

13 x 18 x 20 см

100 гр

767 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.