CLEMENTONI Play set funny park Забавен парк сет за игра

15 елементи составени од коцки и аксесоари погодни за игра на децата . Стимулираат моторни вештини и агилност преку игра и забава. Коцките се меки и сигурни за игра , не се токсични и лесни за одржување . Составен од весели бои интересни за игра .

18м +

7.00 x 31.50 x 21.50 см

 

708 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.