НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

CLEMENTONI Plus Fun Building Learning and Activity Toys Забавно градилиште

Исклучително добро опремен сет градилиште за малите градители кои преку игра и забава стимулира рачни вештини,слух и поглед .Налепниците за едукација им помагаат на децата да ги научат своите први броеви на непосреден и интуитивен начин.

18м +

1,416 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.